Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
O firmie

Firma KACPI Damian Sosnowski  - Torby Górnicze

 

 

                Swoją przygodę z szyciem rozpocząłem w 2017 roku, realizując nieśmiało niewielkie zlecenia i nabywając pierwszą maszynę do szycia. Na co dzień pracuję jako ratownik górniczy na kopalni, więc pierwsze moje projekty były skoncentrowane w głównej mierze na poprawie jakości torby, która towarzyszy mi każdego dnia w pracy. Bardzo wiele rozmów z kolegami z pracy – górnikami na temat jakości torby górniczej i ich oczekiwań względem tego produktu zainspirowała mnie do rozwoju i poszerzania swoich umiejętności szwalniczych. Szycie to nie tylko praca to także moja pasja, którą nieustannie rozwijam. Główne projekty, nowe usprawnienia i modyfikacje toreb górniczych konsultowane są z ich użytkownikami – górnikami, pracującymi w bardzo trudnych warunkach w podziemnych wyrobiskach zakładów górniczych.

                Wprowadzam nowoczesne rozwiązania, technologie i maszyny szwalnicze, a wysokiej jakości materiały i różne stopnie zautomatyzowania pracy przekładają się na ogromną popularność toreb wykorzystywanych w górnictwie i nie tylko. Jesteśmy w stanie sprostać każdemu zleceniu.

                  Torby wykonane są z materiałów nie stwarzających zagrożenia i szkodliwości dla zdrowia ich użytkowników. Przyjmuje odpowiedzialność za wyprodukowane towary. Dopasowujemy się do zmieniających się wymagań współczesnego rynku i potrzeb klienta.  Posiadam dopuszczenie produktu Nr dopuszczenia : 0249/TM/18 obejmujące wszystkie kopalnie w Polsce oraz deklarację zgodności CE, że wyrób, który został wprowadzony do obrotu, spełnia wymagania zasadnicze oraz przepisy prawa, normy jakości i bezpieczeństwa dotyczące tego wyrobu.

               Wszystkie towary wykonane są z poliestru, powleczone są poliuretanem i wzmocnione plastizolem. Pas biodrowy posiada oczka nierdzewne, nity nierdzewne i klamry stalowe. Klamry do pokrowców wykonane są z poliamidu przez co produkt jest bardzo wytrzymały. Wszystkie towary są wodoszczelne, nie gniją, nie parcieją i są bardzo wytrzymałe na rozdarcia. Śmiało mógłbym rzec, że są nie zniszczalne. :-) Nie wymagają usztywnienia, gdyż połączenie poliestru z poliuretanem i plastizolem daje sztywność, która nie rozciąga się tak jak skóra. Posiadam w swoim asortymencie bardzo wiele rozmiarów i rodzajów toreb górniczych, pasów i pokrowców.

            Nasza oferta to przede wszystkim torby śniadaniowe, narzędziowe, pasy, pokrowce. Oferta skierowana jest przede wszystkim dla pracowników w podziemnych wyrobiskach zakładów górniczych w polach metanowych i niemetanowych, wyrobiskach zaliczanych do stopnia a, b, c zagrożenia wybuchem  gazu i stopniu A i B zagrożonych wybuchem pyłu węglowego.

                  Nasze produkty użytkuje już bardzo wielu zadowolonych klientów tj. w tej chwili ponad 8.000 użytkowników i liczba ta z roku na rok stale się powiększa. Współpracuję również z wieloma firmami i rozpoczynam współpracę z kopalniami na terenie całej Polski. Nasi klienci to w głównej mierze górnicy (pracownicy kopalń JSW S.A., PGG S.A.), którzy we własnym zakresie zakupują torby, pasy, pokrowce, by polepszyć swój standard pracy. Wykonując zlecenia koncentruje uwagę przede wszystkim na spełnianiu potrzeb Klienta, realizuję również zamówienia indywidualne zgodnie z potrzebami i oczekiwaniami klientów. Celem firmy jest satysfakcja klienta, długotrwałość i wytrzymałość produktu w bardzo trudnych warunkach pracy.

                           Zakupując Nasz produkt mają Państwo 100% gwarancję i przede wszystkim zadowolenie Klientów.

        

Firma KACPI Damian Sosnowski Torby Górnicze -  to niekwestionowany lider  w kategorii toreb górniczych w Polsce.

  

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email biuro@torbygornicze.pl lub telefonicznie pod numerem 727-687-783. lub 882-576-484

 

Serdecznie zapraszam - Damian Sosnowski

 

KACPI | Producent toreb górniczych

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl